نتایج مرتبط با جستجوی شما :

آشنایی با دستگاه سوراخ زن لولا گازور یورو دیدئو

آشنایی با دستگاه سوراخ زن لولا گازور یورو دیدئو سایت نجارکوچک مرجع آموزش تخصصی صنعت چوب و مبلمان دیدئو لولا آموزش نجاری کابینت دیدئو دیدئو آشنایی مرجع مبلمان چوب صنعت تخصصی آموزش سایت نجارکوچک دستگاه یورو گازور لولا سوراخ نجار کوچک آشنایی با دستگاه سوراخ زن لولا گازور یورو دیدئو خرید اشتراک دیدئو سرویس یک ماهه ۱۵۰۰۰ تومان خرید سرویس شش ماهه ۱۲۰۰۰ تومان در ماه خرید سرویس یک ساله ۶۹۰۰ تومان در ماه خرید امکان دانلود آسان ویدئو‌های یوتیوب عدم نمایش تبلیغات استفاده از سرورهای اختصاصی دنبال کردن کانال های مورد علاقه خود ورود یا ثبت‌نام لطفا شماره تلفن خود را وارد نمایید دریافت کد ورود یا ثبت‌نام با حساب گوگل ورود یا ثبت‌نام لطفا کد ارسال شده را وارد نمایید تایید کد ارسال مجدد ثانیه تا ارسال مجدد ارسال بازخورد نظرات شما به ما کمک می کند تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما ارائه دهیم در صورت بروز هرگونه خطادر عملکرد دیدئو و یا مشاهده‌ی محتوای خلاف شئونات اسلامی، لطفا ما را در جریان بگذارید ارسال بستن گزارش ویدئو دلخراش و آزاردهنده بودن مغایرت داشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اهانت آمیز بودن به مقامات سیاسی اهانت آمیز بودن به اقلیت های قومی و مذهبی معرفی و تبلیغ گروه ها و احزاب سیاسی مغایر با قوانین کشور صامت بودن و یا پایین بودن کیفیت صدا مغایرت داشتن با قوانین سایت سایر موارد ویدئو‌ها‌ی گزارش شده توسط تیم دیدئو در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی می شوند برای مطلع شدن از نتیجه‌ی بررسی می‌توانید ایمیل تان را در باکس بالا وارد نمایید ارسال بستن آیا تمایل به نصب افزونه دیدئو دارید؟ راهنما‌ی استفاده بله فعلا نه ورود یا ثبت‌نام خانه دسته‌بندی ها موسیقی ورزشی بازی سرگرمی آموزشی کارتون سلامت فیلم آشپزی آشنایی با دستگاه سوراخ زن لولا گازور یورو ۳ ۷ نجار کوچک دنبال‌کننده دنبال کردن ۳ ۰ سایت نجارکوچک مرجع آموزش تخصصی صنعت چوب و مبلمان منتشر شده توسط نجار کوچک تاریخ انتشار ۴ سال پیش دسته بندی آموزشی لولا آموزش نجاری کابینت دیدئو دیدئو آشنایی مرجع مبلمان چوب صنعت تخصصی آموزش سایت نجارکوچک دستگاه یورو گازور لولا سوراخ ویدئو‌ها‌ی مشابه
دستگاه ها
دستگاه کرنر زن

دستگاه کرنر زن مدل Rpc401

Corner Making Machine

بطور معمول عرض (پهنای) نوارهای پوشاننده لبه قطعات MDF و ... کمی بزرگتر از خود درب ها ویا قطعات است. به همین منظور برای برش این مقدار اضافه از دستگاه کرنر زن (دستگاه گوشه زن) استفاده می‌شود. دستگاه کرنرزن در صنعت کابینت سازی و دکوراسیون جهت تمیز کاری لبه ها بکار می رود. قطعات این دستگاه با حساسیت بالای فنی از نظر قدرت و توان، کیفیت و دقت اجرا انتخاب شده و توسط همکاران ما در رز ماشین و با رعایت اصول ماشین سازی مونتاژ و ساخته می شود.
مشخصات دستگاه کرنر زن

دستگاه مکنده

دستگاه مکنده

Suction Machine

در کارگاه‌های صنایع چوب هنگام استفاده از دستگاه‌هایی از قبیل دورکن، پانل بر و... علاوه بر ضایعات چوبی گرد و غبارهایی نیز منتشر می‌شود که نه تنها محیط کارگاه را آلوده می‌کنند بلکه بر سلامت جسمی افراد نیز تاثیر خواهد گذاشت. برای رفع این مشکل دستگاه مکنده بهترین ابزار محسوب می شود که تمامی ضایعات و گرد و غبار را با قدرت بالای مکشی که دارد جمع آوری خواهد کرد.
مشخصات دستگاه مکنده

دستگاه پایه دریل

دستگاه پایه دریل

Drill Base Machine

دستگاه پایه دریل یکی از دستگاه های لازم در صنعت چوب ، کابینت سازی و دکوراسیون است که برای سوراخکاری های دقیق و با عمق های مختلف در سطوح گوناگون به وسیله حرکت یک دست مورد استفاده قرار می گیرد.
مشخصات دستگاه پایه دریل

دستگاه گازور زن

دستگاه گازور زن مدل RGM202

Forstner Drill Machine

زمانی که بخواهیم سوراخ لولا گازور کابینت را به درستی ایجاد کنیم مشخص است که از مته گازور زن استفاده می کنیم، اما نکته اینجاست که ممکن است در حین سوراخکاری مته از پشت قطعه کار خارج شده و یا سوراخ به صورت کج درآمده که منجر به بد قرار گرفتن لولا می شود. برای حل چنین مشکلی می توان از دستگاه گازور زن دنده ای استفاده نمود
مشخصات دستگاه گازور زن

دستگاه اره قطع کن

دستگاه اره قطع کن

Cut-off Saw

دستگاه اره قطع کن مناسب برای کارگاه های نجاری و خطوط تولید محصولات چوبی می باشد که می توانید با دقت و کیفیت زیاد قطعات مورد نظر خود را برش داده و برای سرعت بخشیدن به تولید در سری کاری یکی از دستگاه های مناسب صنعت چوب می باشد.
مشخصات دستگاه اره قطع کن

دستگاه اره قطع کن
دستگاه پایه دریل
دستگاه کرنر زن
دستگاه مکنده