نتایج مرتبط با جستجوی شما :

همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن ابزار نیکو

همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن ابزار نیکو محمد همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن ابزار ابزار آلات ابزار نیکو اره اره افقی بر اره پروفیل بر اره زنجیری اره عمود بر اره فارسی بر اره فارسی بر غیر کشویی اره فارسی بر کشویی اره فارسی بر میزی اره فلکه‌ای اره گرد بر اره مویی اره میزی اره نواری انواع اره بررسی اره خرید اره قیمت اره نیکو نیکو ابزار ویژگی های اره ابزار برقی و شارژی همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن ابزار نیکو اره ها ابزاری کارآمد در صنعت بوده و از دو بخش دسته و لبه تشکیل می‌شوند در حال کلی اره‌ها را به دو گروه قطع کن برای برش عرضی و شکاف زن همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن همه چیز درباره اره و انواع مختلف آن ابزار نیکو کاملترین مجموعه ابزار آلات محمد محمد جاوا اسکریپت در مرورگر شما پشتیبانی نشده و سایت به درستی نمایش داده نمی شود لطفا مرورگر خود را تغییر دهید یا بروز رسانی کنید
دستگاه ها
دستگاه کرنر زن

دستگاه کرنر زن مدل Rpc401

Corner Making Machine

بطور معمول عرض (پهنای) نوارهای پوشاننده لبه قطعات MDF و ... کمی بزرگتر از خود درب ها ویا قطعات است. به همین منظور برای برش این مقدار اضافه از دستگاه کرنر زن (دستگاه گوشه زن) استفاده می‌شود. دستگاه کرنرزن در صنعت کابینت سازی و دکوراسیون جهت تمیز کاری لبه ها بکار می رود. قطعات این دستگاه با حساسیت بالای فنی از نظر قدرت و توان، کیفیت و دقت اجرا انتخاب شده و توسط همکاران ما در رز ماشین و با رعایت اصول ماشین سازی مونتاژ و ساخته می شود.
مشخصات دستگاه کرنر زن

دستگاه مکنده

دستگاه مکنده

Suction Machine

در کارگاه‌های صنایع چوب هنگام استفاده از دستگاه‌هایی از قبیل دورکن، پانل بر و... علاوه بر ضایعات چوبی گرد و غبارهایی نیز منتشر می‌شود که نه تنها محیط کارگاه را آلوده می‌کنند بلکه بر سلامت جسمی افراد نیز تاثیر خواهد گذاشت. برای رفع این مشکل دستگاه مکنده بهترین ابزار محسوب می شود که تمامی ضایعات و گرد و غبار را با قدرت بالای مکشی که دارد جمع آوری خواهد کرد.
مشخصات دستگاه مکنده

دستگاه پایه دریل

دستگاه پایه دریل

Drill Base Machine

دستگاه پایه دریل یکی از دستگاه های لازم در صنعت چوب ، کابینت سازی و دکوراسیون است که برای سوراخکاری های دقیق و با عمق های مختلف در سطوح گوناگون به وسیله حرکت یک دست مورد استفاده قرار می گیرد.
مشخصات دستگاه پایه دریل

دستگاه گازور زن

دستگاه گازور زن مدل RGM202

Forstner Drill Machine

زمانی که بخواهیم سوراخ لولا گازور کابینت را به درستی ایجاد کنیم مشخص است که از مته گازور زن استفاده می کنیم، اما نکته اینجاست که ممکن است در حین سوراخکاری مته از پشت قطعه کار خارج شده و یا سوراخ به صورت کج درآمده که منجر به بد قرار گرفتن لولا می شود. برای حل چنین مشکلی می توان از دستگاه گازور زن دنده ای استفاده نمود
مشخصات دستگاه گازور زن

دستگاه اره قطع کن

دستگاه اره قطع کن

Cut-off Saw

دستگاه اره قطع کن مناسب برای کارگاه های نجاری و خطوط تولید محصولات چوبی می باشد که می توانید با دقت و کیفیت زیاد قطعات مورد نظر خود را برش داده و برای سرعت بخشیدن به تولید در سری کاری یکی از دستگاه های مناسب صنعت چوب می باشد.
مشخصات دستگاه اره قطع کن

دستگاه پایه دریل
دستگاه کرنر زن
دستگاه مکنده
دستگاه گازور زن