پرسش های متداول درباره دستگاه کرنرزن

بطور معمول عرض (پهنای) نوارهای پوشاننده لبه قطعات MDF و ... کمی بزرگتر از خود درب ها ویا قطعات است. به همین منظور برای برش این مقدار اضافه از دستگاه کرنرزن (دستگاه گوشه زن) استفاده می‌شود. دستگاه کرنرزن در صنعت کابینت سازی و دکوراسیون جهت تمیز کاری لبه ها بکار می رود. قطعات این دستگاه با حساسیت بالای فنی از نظر قدرت و توان، کیفیت و دقت اجرا انتخاب شده و توسط همکاران ما در رز ماشین و با رعایت اصول ماشین سازی مونتاژ و ساخته می شود.

قیمت دستگاه کرنر زن به چه شکل است ؟


پاسخ

قیمت های دستگاه کرنر زن براساس قطعات و تعداد سفارش محاسبه می شود و ممکن است متغییر باشد . می توانید با تماس با بخش فروش قیمت بروز را دریافت نمایید

قطعات دستگاه کرنر زن ساخت کجاست ؟


پاسخ

هدف رز ماشین ساخت دستگاه ها با بالاترین کیفیت و پایداری و دوام در کارکرد است . لذا قطعات انتخابی برای استفاده در دستگاه کرنر زن به شکل انتخابی از بهترین برند های با کیفیت بازار انتخاب می شوند

آیا نمایندگی و عاملیت فروش برای دستگاه کرنر زن اعطا می شود ؟


پاسخ

بله ، همکاری در فروش دستگاه کرنر زن به شکل نمایندگی و عاملیت فروش برای فروشگاه های ابزار و مجموعه های فروشگاهی امکان پذیر است .

آیا می توانیم دستگاه کرنر زن سفارشی با قطعات یا نحوه کارکرد خاصی سفارش دهیم ؟


پاسخ

بله ، رز ماشین متخصص در طراحی و ساخت انواع ماشین ها و ذدستگاه های خط تولید است و امکان سفارشی سازی دستگاه کرنر زن وجود دارد .